Maszyny dla rolnictwa

Maszyny firmy Kirovets

Maszyny firmy JCB

Fastrac JCB

fastracWyjątkowy układ zawieszenia w maszynach Fastrac zapewnia bezkonkurencyjny komfort i kontrolę maszyny przy wyższych prędkościach. Zapewnia to lepszą wydajność w przypadku większości prac. Dzięki większej prędkości po drogach i w terenie, maszyna JCB Fastrac osiąga wysoką wydajność i może wykonać do 30% więcej prac polowych i transportowych w odniesieniu do tradycyjnego traktora. Maszyny JCB posiadają ukryty system GPS dający możliowość pełnej kontroli nad maszyną. Pakiety serwisowe oraz możliwość wykupienia 5 letniej gwarancji (na przebieg od 2000 do 8000mtg) daje korzyści stałej i pełnej obsługi maszyn.

Koparko-ładowarki JCB

BHL3_39L_RGB3600Rodzina koparko-ładowarek JCB przewodzi w świecie w osiągach, innowacyjności rozwiązań i niezawodności. Dzięki kompaktowym wymiarom i sterowaniu wszystkimi kołami maszyny 2CX zapewniają wszechstronność zastosowań w miejscach wcześniej niedostępnych. Maszyny 3CX i 4CX wyznaczają nowe standardy w komforcie pracy operatora i osiągach maszyn tego typu.

Firma JCB w swych najnowszych konstrukcjach koparko-ładowarek 3CX i 4CX zastosowała wiele udoskonaleń mających pozytywny wpływ na wszystkie te elementy i stanowi to poważne wyzwanie dla innych producentów koparko-ładowarek na całym świecie. W sierpniu 2010r. JCB wprowadziła nową serie udoskonaleń nazwanych ECO.

Ładowarki JCB

WLS_426HT_01_SMaszyna wyposażona jest w silnik BTAA5.9C firmy Cumminis o mocy 152KM (113kW). Połączenie jego z półautomatycznym układem napędowym zapewnia najwyższe w maszynach tej klasy osiągi i niskie zużycie paliwa.
Konstrukcja w układzie „Z” zapewnia większą siłę przy napełnianiu łyżki i ogromne zdolności kopania.
Opcjonalny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu montowany w przedniej i tylnej osi zapewnia lepsze własności trakcyjne maszyny w trudnych warunkach.
Opcja Automatycznego Układu Kontroli Ładunku (ACCS) ogranicza jego drgania, zwiększa poprzez to wydajność i podwyższa komfort pracy przy pracach z przemieszczaniem ładunku.

Nośniki teleskopowe JCB

THL_533-105_01S-(1)Maszyny te mogą być wyposażone w silnik JCB 444 o mocy 110KM (wersja Agri) lub 125KM/145KM (wersja Agri Plus i Agri Super) zapewniający moment wyjściowy w celu uzyskania dla dużej wydajności pracy. Maszyna w wersji Agri Super posiada 6-biegową skrzynia biegów z „blokadą momentu” na 5 i 6 biegu dla zapewnienia optymalnych parametrów jazdy. MaszynyAgri i Agri plus posiadają 4-biegową skrzynię biegów która pozwala na zmianę biegów podczas jazdy co zapewnia szybsze wykonywanie cykli roboczych. Maszyny z serii Agri standardowo wyposażone są w czujniki obciążenia ładunku oraz przepływ w układzie hydraulicznym 140l/min, umożliwiający wykonywanie jednocześnie trzech ruchów ramienia teleskopowego.

Mini ładowarki JCB

sslx

Maszyny firmy McCormick

Seria C-MAX

11-800x608Seria C-MAX wyposażona w kabinę lub platformę dodaje nowy poziom ekonomicznej funkcjonalności ciągnikom McCORMICK o mocy 74-102 KM. Te nowe modele plasują się tylko jeden stopień niżej serii X 60, oferując wszystkie cechy wymagane od tego rodzaju ciągników, ale z prostszą konstrukcją w porównaniu z serią X 60. Wyposażono je w nowe, oryginalne, niezawodne silniki TIER3 firmy Perkins, zapewniające wyjątkowe działanie i maksymalną trwałość. Kluczowe cechy tej serii to: mechaniczne sterowanie napędem z przekładnią wsteczną, potężna hydraulika do pracy z mechanicznym hitchem o wyjątkowym udźwigu i 100% blokada mechanizmu różnicowego. Dzięki platformie lub kabinie o wysokiej widoczności, regulowanemu, resorowanemu siedzeniu, ergonomicznie umieszczonym przyciskom kontrolnym, łatwym do odczytu instrumentom cyfrowym seria C-MAX pozwala operatorowi pracować w maksymalnym komforcie.

Maszyny firmy Schaffer

Maszyny firmy Kubota

Maszyny firmy Kokerling