Kubota

KUBOTA B1220 KUBOTA B1220
to najmniejszy model serii B20 w polskiej ofercie Kuboty. Jest to ciągnik 4×4 napędzany dwucylindrowym silnikiem Diesla. Mimo niedużej mocy, ciągnik dysponuje wysokim momentem obrotowym. Dzięki takim osiągom maszyna może współpracować
z wieloma narzędziami rolniczymi jak i komunalnymi.
KUBOTA B1620 B1820 KUBOTA B1620 I KUBOTA B1820
to wielozadaniowe miniciągniki do pracy zimą
i latem. Trzycylindrowe silniki Diesla i skrzynia
z sześcioma biegami do przodu powodują, że maszyny te mogą wykonać naprawdę ciężkie zadania. Wyposażone w napęd na 4 koła, idealnie nadają się do odśnieżania parkowych alejek, chodników w miastach, a latem do koszenia trawników, czy prac ogrodniczych.
 
KUBOTA BX2350 KUBOTA BX2350
to wszechstronny miniciągnik, idealny do profesjo-nalnych zastosowań. Wyróżniają go kompaktowe wymiary, wysoki komfort i duża moc. Seryjny napęd 4×4, podnośnik tylny o udźwigu 540 kg, WOM tylny i między-osiowy oraz bogate wyposażenie dodatkowe pozwalają dostosować miniciągnik do prac z ładowaczem czołowym, uprawy, zimowego utrzymania dróg i letniego utrzymania terenów zielonych.
KUBOTA STV KUBOTA STV
Kubota STV to seria największych profesjonalnych miniciągników o mocy nawet 37,1 KM. Trzy wersje silnikowe pozwalają nabywcy wybrać optymalne obciążenia roboczego. Możliwość rozbudowania układu hydraulicznego aż do 4 sekcji oraz bogate wyposażenie dodatkowe czynią z STV doskonałego pomocnika
w zadaniach komunalnych.
KUBOTA GR1600 GR2120 KUBOTA GR1600 I GR2120
Kosiarki z serii GR to maszyny łączące nowoczesny wygląd z efektywnością pracy. Dlatego idealnie nadają się na prywatne posesje i dla firm komunalnych pracujących
w miastach. Silniki Diesla chłodzone cieczą zapewnią cichą
i długotrwałą pracę oraz ekonomię eksploatacji. Oba dostępne w Polsce modele z tej serii są bardzo bezpieczne oraz zapewniają komfortową pracę operatora. Wersja GR2120, dzięki napędowi na 4 koła, idealnie spisuje się na wzniesie-niach, a wspomaganie kierownicy ułatwia częste manewry w trudno dostępnych miejscach.
KUBOTA GZD15 GZD21 KUBOTA GZD15 I GZD21
Kubota GZD15 to profesjonalna kosiarka samojezdna
z silnikiem Diesla. Wysoki moment obrotowy jednostki napędowej zapewnia dużą wydajność i wyją-tkowo niskie spalanie, które mieści się w przedziale od 0,7 do 2,5 litra ON na godzinę. Wyjątkowy system układu kierowniczego pozwala na zawracanie maszyną w miejscu. Cecha ta umożliwia kosze-nie trawy w gęsto zalesionych parkach, ogrodach i terenach zielonych w miastach. Wersja HD tego modelu posiada hydrauliczne podnoszenie kosza, aby możliwe było wyładowa-nie trawy na przyczepę, bez schodzenia z fotela operatora. Podnoszenie agregatu koszącego i regulacja jego wysokości również odbywają się hydraulicznie.
KUBOTA G23 G26 KUBOTA G23 I G26
Kubota G23 i G26 to profesjonalne kosiarki z silnikami Diesla o mocach 23 i 26 KM. Ich osiągi, a w szczególności wysoki moment obrotowy, tworzą możliwości szybkiego koszenia. Duża wydajność i zmniejszone ryzyko zakleszczenia się trawy zapewnione są dzięki dużemu wylotowi trawy do kosza oraz dzięki specjalnej klapie udrożniającej tunel. Klapę tę można wychylać nawet podczas pracy. Wersja HD maszyny wyposażona jest w kosz o pojemności 640 litrów z wysokim wyładunkiem trawy, nawet na 193 cm.
KUBOTA F2880 F3680 KUBOTA F2880 I KUBOTA F3680
Kubota F2880 i F3680, 28 i 36-konne maszyny napę-dzane silnikami Diesla, są największymi i najbardziej wydajnymi kosiarkami w ofercie Kuboty w Polsce. Osiągi silników w połączeniu z mocną i przemyślaną konstrukcją zapewniają dużą prędkość koszenia nawet w trudnych warun-kach. Przedni deck tnący pozwala na koszenie w terenach słabo dostępnych np. pod drzewami i przy parkanach. Napęd na 4 koła umożliwia kosiarce poruszanie się po nierówno-ściach, a skręcane tylne koła pozwalają na wąskie nawroty.
KUBOTA RTV1140CPX KUBOTA RTV1140CPX
Pojazdy użytkowe Kubota RTV sprostają najcięższym zadaniom nawet w trudnym terenie. Model RTV1140CPX potrafi przewieźć aż 4 osoby i 300 kg ładunku lub 2 osoby
i 500 kg. Model RTV900 przetransportuje 500 kg, a jego krótki rozstaw osi pozwala na pokonywanie wymagających przeszkód. Z kolei modele RTV500 i RTV400Ci oferują optymalną alternaty-wę dla użytkowników, którzy szukają pojazdu o mniejszej mocy
i ładowności. Wszystkie modele cechuje wysoka niezawodność i wytrzymałość typowa dla produktów marki Kubota.
KUBOTA L3200 KUBOTA L3200
Kubota L3200 jest maszyną przeznaczoną zarówno do rolnictwa, jak i do celów komunalnych. 32-konny, chłodzony cieczą silnik Diesla E-TVCS sprawia, że ciągnik jest cichy i silny, jak na swoje rozmiary. Napędzany na 4 koła oraz wyposażony w ładowacz czołowy, jest idealnym sprzętem pomocniczym w gospodarstwach produkcji zwierzęcej i przy małych pracach ziemnych.
KUBOTA L4100 KUBOTA L4100
Kubota L4100 jest wielofunkcyjnym ciągnikiem
z napędem 4×4, wyposażonym w 4-cylindrowy silnik Diesla o mocy 41 KM. Niewielkie rozmiary i znaczne osiągi umożliwiają wykorzystanie tego modelu zarówno w rolnictwie, jak i w gospodarce komunalnej. Prosta i przemyślana konstrukcja Kubota L4100 zapewni niskie koszty eksploatacji i długie użytkowanie. Reduktor do zmiany zakresów biegów skonstruowany jest tak, aby zapewnić komfort pracy z ładowaczem czołowym, gdyż biegi do przodu i do tyłu leżą w jednej linii dźwigni reduktora. Powoduje to efekt taki, jak zastosowanie rewersu mechanicznego (na biegach polowych).
KUBOTA L5040 KUBOTA L5040
Kubota L5040 – ciągnik ten najlepiej opisują przy-miotniki mocny, zwinny, niezawodny, kompaktowy. Dlatego stanowi on optymalny wybór do intensywnej i wymagającej pracy w przedsiębiorstwach komunal-nych. Co więcej, prostota zastosowanych rozwiązań gwaran-tuje bezproblemowe użytkowanie tej maszyny i minimalizację przestojów. Obszerna lista dostępnych akcesoriów do pielęgnacji terenów zielonych oraz do zimowego utrzymania dróg pozwala przedsiębiorstwom komunalnym dokładnie dopasować zestaw roboczy do indywidualnych potrzeb.
KUBOTA L5040 - 2 KUBOTA L5040
Kubota L5040 – ciągnik ten najlepiej opisują przy-miotniki mocny, zwinny, niezawodny, kompaktowy. Dlatego stanowi on optymalny wybór do intensywnej i wymagającej pracy w przedsiębiorstwach komunal-nych. Co więcej, prostota zastosowanych rozwiązań gwaran-tuje bezproblemowe użytkowanie tej maszyny i minimalizację przestojów. Obszerna lista dostępnych akcesoriów do pielęgnacji terenów zielonych oraz do zimowego utrzymania dróg pozwala przedsiębiorstwom komunalnym dokładnie dopasować zestaw roboczy do indywidualnych potrzeb.
KOBOTA 66-140KM Ciągniki rolnicze KUBOTA o mocach 66-140 KM
Ciągniki Kubota o mocach 66-140 KM to nowoczesne, niezawodne i wytrzymałe maszyny, doskonale sprawdza-jące się w usługach komunalnych. O wysoki komfort pracy operatora dbają świetnie zaprojektowane kabiny oferujące niezrównaną widoczność, dopracowaną ergonomię i dobre wyciszenie. Bogata oferta dodatków pozwala na współpracę tych traktorów ze wszystkimi urządzeniami stosowanymi w realizacji zadań firm komunalnych. Przedsiębiorstwa, które już wybrały japońskie ciągniki Kubota, osiągają większe zyski dzięki niskiemu spalaniu i legendarnej niezawodności.